Motoszybowiec DG-1000
  Postaramy się, w naszym opisie odpowiedzieć na zadane na wstępie pytanie. Dlaczego gorąco polecamy nasz model spośród tak bogatej oferty różnych modeli motoszybowców dostępnych na naszym rynku. Każdy z modelarzy, który zaczynał swoją przygodę z modelami latającymi i stawiał pierwsze kroki, pamięta jak trudne jest opanowanie pilotażu modelu latającego, jeżeli nie ma się żadnych doświadczeń, zazwyczaj wygląda to tak, że po krótkim locie lub paru dziwnych figurach w powietrzu model uderza w ziemię. Niszczymy śmigło lub co gorzej uszkodzeniu ulega cały zespół napędowy modelu. Nasz model jest tak skonstruowany, że zespół napędowy został umieszczony na górnej części kadłuba. Takie rozwiązanie doskonale chroni cały zespół napędowy przed uszkodzeniem.  
Natomiast przednia część kadłuba jest wykonana bardzo masywnie ze styropianu co skutecznie pochłania energię w momencie uderzenia w ziemię, to rozwiązanie bardzo dobrze chroni model przed rozbiciem.  
Napęd modelu, jak już wspominaliśmy jest realizowany wysuwaną z kadłuba wieżyczką na końcu której zainstalowany jest silnik bezszczotkowy. A samą czynność postawienia wieżyczki wykonujemy specjalnym dodatkowym kanałem w nadajniku.  
Zainstalowany silnik w modelu to silnik bezszczotkowy o bardzo dużej sile ciągu, która zapewnia w razie potrzeby niemal pionowe wznoszenie modelu.  
Model nasz ma rozpiętość 2000mm wielkość taka jest bardzo optymalna, nie jest to model mały który nerwowo lata i niezapewnia dobrych właściwości lotnych natomiast przy tej rozpiętości mamy doskonałe właściwości lotne, które w skuteczny sposób są jeszcze poprawiane zamontowanymi na końcach płatów wingletami (rozpraszaczami zawirowań)

UWAGA! Jak każdy pilot wie bardzo newralgiczną częścią modelu są jego skrzydła które "niestety" możemy bardzo szybko połamać, ale mamy bardzo dobrą informację, dla każdego naszego klienta w razie potrzeby zapewniamy że dodatkowa para skrzydeł kosztuje TYLKO 49,-
 
Kolejną, nowszą wersją naszego modelu jest szybowiec o nazwie DG-1001M. Zmianie uległa kolorystyka naklejek oraz element konstrukcyjny, którego rozwiązanie polega na dodaniu specjalnych kieszeni zatrzaskowych, które wzmacniają mocowanie płatów nośnych do kadłuba. Model w wersj RTF (Ready To Fly) otrzymał nową wersję nadajnika, który obecnie pracuje na częstotliwości 2.4Ghz.

 
Do zestawu jest dołączony bardzo dobry pięciokanałowy nadajnik, z odbiornikiem AVIATOR 5, więcej informacji jest TUTAJ


Model ten znajdziesz na stronie głównej klikając na baner:
"Okazje i Wyprzedaże" w zakładce szybowce, lub bezpośrednio klikając na poniższy link TUTAJ
W najbliższym czasie nasza oferta zostanie rozszerzona do około 40 pozycji tak że na pewno każdy zainteresowany znajdzie jakiś model dla siebie.